Najnovšie recenzie zo sekcie Projekčná technika

Connect IT LaserPoint2050 CLP-2050-BK

Connect IT LaserPoint2050 CLP-2050-BK

Pridané: 16. januára 2024

• šikovné ukazovátko
  • akurát do ruky
  • ďaleký dosah

• Jednoduchá montáž
  • Funkčné na prvé zapnutie

Jednoduchá montáž, funkčná na prvé zapnutie, dobre zabalené

Yaber K2s

Yaber K2s

Overený zákazník Alza.sk Peter

Pridané: 12. januára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Da sa pozerat aj pri zažatom svetle ale lepsie prítmie.zmenšovanie a zväčšovanie obrazu digitálne.pri pozeraní mierne potrháva zanedbatelné.za tie pdniaze super produkt.pripojenie cez samsung sound bar v pobode.android ok.korekcia super
  • Po pripojení myši cez usb funkčnosť iba v menu nie v androide.
AAO Oxner AAOYG491

AAO Oxner AAOYG491

Pridané: 11. januára 2024

(naposledy upravené 11. januára 2024)

• dizajn
  • veľkosť
  • zvuk

Na pomer kvality a ceny je vyhovujúci, hlučnosť samotného projektu si všimnete, ale repráky to vyvážia a v zásade to neprekáža. Obraz je prijateľný aj pri zažatom svetle, cez deň je treba zastrieť.

Wanbo T6 MAX

Wanbo T6 MAX

Pedro Pedro

Pridané: 10. januára 2024

(naposledy upravené 10. januára 2024)

• Celkom pekný a jasný obraz, len nesmie byť projektor príliš ďaleko od steny
  • Operačný systém "Android TV" (na rozdiel od rôznych čudesných Android OS v iných projektoroch, ktoré sa mne vôbec nepáčia), aj keď tu bohužiaľ je tento Android TV v oklieštenej verzii - mnohé funkcie, ktoré sú dostupné na bežnom Android TV, tu dostupné nie sú
  • Možnosť manuálnej inštalácie .apk súborov
  • Možnosť voľby slovenského jazyka v menu
  • 16 GB RAM (reálne využiteľných max. 10 GB), aj keď uvítal by som aspoň 32 GB
  • Wi-Fi 2,4 GHz aj 5 GHz
  • Vzhľadom na pomerne veľký ventilátor vo vnútri projektora hluk nie je vôbec rušivý (mnohí poukazujú na to, že je projektor veľmi hlučný)
  • Praktický držiak na prenášanie projektoru bez rizika, že sa s rúk vyšmykne
  • Diaľkový ovládač k projektoru je spárovaný cez bluetooth, čo je výborné, pretože netreba diaľkovým ovládačom mieriť neustále na projektor
  • Dva USB vstupy
  • Operačný systém ponúka aj ekvivalent ku Google play store, keďže v ňom sa v tomto projektore nedá moc nájsť. Ten ekvivalent v podobe nejakého iného obchodu je dosť slušný a dá sa v jeho ponuke nájsť množstvo aplikácií
  • Vstavaný reproduktor je dostatočne kvalitný a hlasný na bežné, nenáročné používanie. Neposkytuje síce žiadne extra ozvučenie, ale kvalita reprodukcie zvuku je určite vyššia, ako cez bežný televízor.
  • Celkom slušná svietivosť, aj keď obraz naplno, aj s detailmi, vynikne iba v úplnej tme
  • K projektoru sa dá dokúpiť veľmi praktická taška, do ktorej vojde projektor a napájací zdroj, prípadne ešte aj pár USB flash diskov
  • Tlačítka na zaostrovanie obrazu na diaľkovom ovládači mohli byť nejako oddelené od ostatných ovládacích tlačítok. Neustále omylom stlačím tlačidlo na zaostrovanie, keď sa chcem v menu vrátiť o krok späť
  • Napájací zdroj projektoru je príliš veľký a ťažký. Keď dám projektor niekde na poličku alebo statív, tak mám obavy, že ten ťažký napájací zdroj sa zošmykne a stiahne dolu aj projektor. V dnešnej dobe nie je problém vyrobiť napájací zdroj s tým istým napätím a prúdom v oveľa menšom rozmere, tak neviem prečo výrobca k tomuto dal tak masívny zdroj
  • Uvítal by som slot na pamäťovú kartu, aby som nemusel dávať filmy len na USB kľúče, ktoré potom vzadu zbytočne vytŕčajú
  • Spodný šroubovací otvor na statív je príliš plytký do hĺbky, je možné tam našroubovať statív len na niekoľko závitov, čo sa mi najmä pri váhe prístroja takmer 2 kg nezdá bezpečné
  • Určite by sa hodili výškovo nastaviteľné nožičky v prednej časti projektoru, pre lepšiu korekciu sklonu
  • Projektor umožňuje hlasové zadávanie len pri funkcii Google asistent, a to stlačením a podržaním tlačítka na diaľkovom ovládači počas zadávania príkazu alebo požiadavky . Bežné hlasové vyhľadávanie, napríklad v YouTube, ale možné nie je.
  • Pri spárovaní externého reproduktoru cez bluetooth je počuť, že systém v projektore je slabší a nestíha (najmä prijímať signál z wi-fi a zároveň odosielať bluetooth signál do reproduktoru). Časté sú krátke výpadky zvuku. V tomto v prípade sú podľa mňa tie 2G RAM stále málo, chcelo by to aspoň 4G pre plynulejší chod systému
  • Google play store tu je úplne biedny, ponúka len minimum aplikácií. Je dosť vidieť, že operačný systém nie je v tomto prístroji certifikovaný Googlom. Našťastie akékoľvek aplikácia, ktorá sa aj nenachádza v tomto Google store, sa dá doinštalovať cez .apk súbor
  • Spotreba elektrickej energie je okolo 86 W, čo je pomerne dosť (aj keď niektorí v manuáloch uvádzajú spotrebu až 100 W). Spotreba vo vypnutom stave (v režime standby) je 2 W, čo tiež nie je málo
  • Uvítal by som nejakú krytku sklíčka projektoru, ktorá by sa dala osadiť pri jeho preprave kvôli ochrane

Projektor určite nie je vhodný ako náhrada za klasický televízor, ako to niektorí spomínajú v rôznych recenziách (a výrobca to možno niekde aj tak prezentuje), to snad nikto rozumný od tohto zariadenia z logických dôvodov očakávať nemôže. Je skôr vhodný ako také občasné večerné domáce kino (využitie veľkej uhlopriečky), alebo na rôzne párty akcie v interiéri. Podmienka kvalitného obrazu je ale tmavá miestnosť.

S projektorom som zatiaľ celkovo dosť spokojný. Len mám obavu o polarizačný filter, ktorý sa vraj v tomto modeli zvykne často prepáliť, následkom čoho vznikajú čierne škvrny v obraze. Tak uvidíme...

Xiaomi Mi Projector Laser 4K 150

Xiaomi Mi Projector Laser 4K 150

Overený zákazník Datacomp.sk gordon

Pridané: 8. januára 2024

Zakúpený v Datacomp.sk

• vysoka svetelnost aj pri nezastretych zaluziach
  • zvuk vyhovuje na bezne pozeranie, netreba externy soundbar
  • svetelnost sa neda menit, takze v noci a v mensom priestore treba dodatocny zdroj svetla

v porovnanim so starym DLP fullHD projektorom je to nielen ina liga ale uplne iny sport

Epson CO-W01

Epson CO-W01

Pridané: 6. januára 2024

(naposledy upravené 10. januára 2024)

• Obraz ako lusk

Izoxis 21857

Izoxis 21857

Overený zákazník Darcekvakcii.sk Erika

Pridané: 4. januára 2024

(naposledy upravené 4. januára 2024)

Zakúpený v Darcekvakcii.sk

• Pekné
  • Poteší deti aj rodičov
  • Rýchle dodanie a prijateľná cena

Pridané: 2. januára 2024

Zakúpený v Alza.sk

Zreteľný obraz, zvuk ako v kine, ľahké ovládanie

Overený zákazník pracujezamna.eu Overený zákazník

Pridané: 14. decembra 2023

Zakúpený v pracujezamna.eu

• Funguje super pri každodennom používaní
  • Možnosť používať rôzne aplikácie streamovacích služieb
  • Pripojenie k telefónu, notebooku...
Forever MLP-110

Forever MLP-110

Anonym Anonym

Pridané: 12. decembra 2023

• Kvalitný obraz s uhlopriečkou cca 200 cm zo vzdialenosti 2,6 m.
  • Zvuk v izbe dostatočný, ale dajú sa pripojiť aj reproboxy.
  • Za málo peňazí veľa dobrej muziky.

Anonym Anonym

Pridané: 11. decembra 2023

• Obraz a jeho nastavenie je fajn, svietivosť slušná, farby sú pekne.
  • hlučnosť, šialených 60dB ako pozeranie telky zo zapnutým vysávačom v izbe...

Nebiť tej hlučnosti je to parádny projektor.
Nechápem výrobcu, odviedol kus kvalitnej prace a cele to zničí jedným mizerným ventilátorom za par €.

Philips NeoPix 730

Philips NeoPix 730

Overený zákazník Alza.sk Jaroslavz1

Pridané: 11. decembra 2023

• Dobry obraz dobry zvuk

Overený zákazník BONUSKO Kuznec

Pridané: 8. decembra 2023

Zakúpený v BONUSKO

Za danu cenu , vyborne farby porovnatelne so Sony Trinitron, tj. Neskutocne syte a siroke spektrum, lepsia ostrost ako xgimi Horizon, certifikovany netflix ale len hd a bez hdr.

Minusy:
Mensia farebna presnost a horsia farba plete ako u 3LCD, slaby kontrast, youtube bez hdr, hdr len z hdmi

Overený zákazník Alza.sk Miroslav

Pridané: 8. decembra 2023

• Zatiaľ nebol doručený

Overený zákazník Samsung.sk Overený zákazník

Pridané: 6. decembra 2023

Zakúpený v Samsung.sk

• Flexibilita (s extra bateriou)
  • Smart TV funkcie
  • Vysoka cena

Vyborny produkt, ale chce to znizit cenu.

Aveli 221x125cm 16:9 XRT-00084

Aveli 221x125cm 16:9 XRT-00084

Overený zákazník hacom.sk Overený zákazník

Pridané: 5. decembra 2023

Zakúpený v hacom.sk

• Nízka váha
  • Funkčnosť a jednoduchosť
  • Silný chemicky zápach plátna, najmä pri inštalácii v malom priestore
LG PH510PG

LG PH510PG

Overený zákazník LGshop.sk Slavo 2903

Pridané: 1. decembra 2023

Zakúpený v LGshop.sk

• Dobrý na prezentácie kde nie je vyžadované full hd rozlíšenie
  • Je maličký, pôsobí luxusným dojmom aj keď je to v úvodzovkách len plast, vynikajúce ovládanie a prenosnosť aj vďaka batéri. Super zapadne do modernej domácnosti
  • Nevhodný na pozeranie filmov pre trošku náročnejších divákov
Wanbo X5

Wanbo X5

Overený zákazník Alza.sk Ivan kuznec

Pridané: 1. decembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

Wanbo x5 je užasny projektor za danu cenu, do 65inch obrazu ma žive farby , vybornu ostrost a vyborny kontrast cca 1000:1 , merany na webe…
Pri vacsom obraze sa trochu straca farebnost ako u vsetkych 1 lcd projektorov. Projektor je hlucnejsi, pretoze ma vykonnu led ziarovku, ale vstavane reproduktory ten sum lahko zamaskuju. Reproduktory su dost vykonne, asi mono, vysky vychadzaju z lavej strany a basy zo zadneho otvoru. Jas je vyssi ako vsetky wanba vratane Mozart 1. Farby su vernejsie ako v starsich modeloch predoze lcd je asi typ ips pouzivany v iphonoch. Jedina nevyhoda je ze projektor vyzaruje pred seba, tj. Je potrebne ho umiestnit presne kolmo k premietacej ploche. Alebo akceptovat orezanie a nechat pracovat automatiku.

Zobrazujem 41 - 60 zo 500 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...25