Najnovšie recenzie zo sekcie Projekčná technika

Acer H5380BD

Acer H5380BD

Overený zákazník K24.sk Overený zákazník

Pridané: 8. júla 2014

Zakúpený v K24.sk

• Dobrý rozlíšenie, super obraz. Premietam na 7-9 metrov a obraz je úplne dobrý.
  • Neviem

Produkt funguje. Kúpil som ho kvôli recenziám ktoré som prečítal.

Overený zákazník Qcomp Overený zákazník

Pridané: 3. júla 2014

Zakúpený v Qcomp

• krátka dodacia lehota, dobrá komunikácia, dobrá cena

dobrá cena, odporúčam

Asus S1

Asus S1

Pridané: 15. mája 2014

Zakúpený v Alza.sk

• Pomerne kvalitny obraz pre projektor v tejto kategorii.
  • Moznost postavit na standartny stojan.
  • Tichy chod.
  • Kratky HDMI kabel.
  • Len HDMI vstup.
  • Ziadny firmware umoznujuci prehravanie multimedialnych suborov z USB.

Za pomerne nizku cenu v tejto kategorii vyborne parametre pre mobilne pouzitie.

BenQ MX518

BenQ MX518

Pridané: 14. mája 2014

• Všetko

JE SUPER

Acer K750

Acer K750

Pridané: 4. mája 2014

• tichy (mod film), dlha zivotnost, rozumna cena (vzhladom na parametre), maly lag - vhodne na gaming
  • nema lens shift, nema 3D, pomerne nizky jas (potreba zatemnenej miestnosti, vzdialenost max 5 m - mod film)

Cenovo zaujimavy FULL HD led prjektor

Optoma 203 x 114,6cm DE-9092EGA

Optoma 203 x 114,6cm DE-9092EGA

Pridané: 2. apríla 2014

Zakúpený v Alza.sk

• Spracovanie a kvalita plátna, žiadne vlnenie
  • Plátno je možné horizontálne posúvať asi 20 cm, nie je potrebné presne vymeranie ako pri iných plátnach
  • Horný čierny pruh má až 30 cm, pri iných je to obvykle 15 cm, čiže obraz je možné dať nižšie, aj keď je plátno upevnené na strope

Ja som veľmi spokojný.

BenQ W1000+

BenQ W1000+

Pridané: 17. marca 2014

(naposledy upravené 17. marca 2014)

• Full HD, ľahká obsluha, rozmerovo vhodný do menších miestností, 2xHDMI, USB a ďalšie výstupy
  • trošku osvetlenie diaľkového ovládača mohlo byť lepšie

Na pozeranie filmov je jedinečný, naozaj perfektný obraz, odporúčam ho ďalším užívateľom.

Epson EB-S11

Epson EB-S11

Pridané: 22. februára 2014

Zakúpený v Alza.sk

• spĺňa predpoklady a očakávania, dobrá svietivosť, všetko
  • nemá nevýhody

super kúpa

BenQ W710ST

BenQ W710ST

Pridané: 12. februára 2014

Skvely projektor ktory umoznuje projekciu aj na velmi kratku vzdialenost. Plusom je projekcia 3D.

Pridané: 11. februára 2014

• skvělý obraz
  • projekční vzdálenost (blízkost), která usnadňuje připojení herních konzolí se snímačem (osobně mám Xbox Kinect)
  • dlouhá životnost lampy (6000 hod) na režim EcoSmart, který dává velmi kvalitní obraz (některé recenze dokonce píší, že je to nejlepší režim který tento projektor má)
  • podpora BenQ: nevím, jak to mají ostatní společnosti, ale vypočítat si obraz/vzdálenost předtím, než projektor koupím je skutečně dobrá věcička a mě osobně pomohla rozhodnout, zda volit starší mode w1070 nebo tento (http://www.benq.com...)
  • 33 dB hlučnost - nemám srovnání s jiný projektory, ale není to nic, kvuli čemu bych musel volit o trochu tišší projektory s o hodně horším obrazem
  • zatím jsem se nedopídil k tomu, jak má vypadat montovací sada k uchycení na stěnu (pokud někdo na to přijdete, dejte mi vědět). BenQ sice prodává nějakou univerzální sadu, která pasuje na všechny projektory, avšak w1080st má pouze 3 místa na uchycení a onen univerzální držák 4 ramena, což nevím jak bude vypadat

Vybral jsem jej na základě mnoha pozitivních ohlasů nejen z českých stránek. Viděl jsem spousty oficiálních recenzí a vždy tento projektor byl brán jako nejlepší poměr cena/výkon. Jeho obraz překonají pouze projektory řádově násobně dražší (kolem 3500 EUR), což už jsem zase nebyl ochoten investovat já.

Informaci pro ty, kteří mohou mít podobný problém. Po zapojení projektoru do set-top boxu (Cryptobox 500HD) přes HDMI se stávalo to, že se při přepínání kanálů ztrácel zvuk a pomohlo pouze to,když jsem změnil na projektoru vstup a zase dal zpět. Pídil jsem se po problému, nemohl jsem jasně říct že chyba byla na straně set-top boxu, když jsem jej předtím rok bez problému používal na TV a v tomto případě mi odpověď nebyl schopen dát BenQ support CZ, ani Evropský (ještě jsem ani nedostal odpověď).

Problém jsem si tedy vyřešit sám tak, že jsem aktualizoval firmware set-top boxu a prozatím to vypadá, že problém vyřešen.

Co se týče duhových efektů a sekání při rychlých sportech - ani náznak. Projektor jsem si koupil záměrně na Olympiádu, včera jsem koukal např. na závody v boulích, obraz mám na stěně natažený na rozměry cca 2x4 metry a bez nejmenšího problému. Teď už jen dokoupit repra a začínám vybírat vstupné :)

BenQ MS504

BenQ MS504

Overený zákazník compy.sk Overený zákazník

Pridané: 18. januára 2014

Zakúpený v compy.sk

• Pomerne dobrá cena
  • Obraz je dobre vidieť aj pri dennom svetle.
  • Premietnutý obraz nie je taký pekný a ostrý, ako opisuje výrobca.
  • Chýba mi podrobný návod.

Cena je pomerne dobrá.
Na internete opis tohto produktu sa mi veľmi páčil.
Napriek tomu som bola sklamaná premietnutým obrazom.
Možno sa treba s tým pohrať a nastaviť,ale ako - to v návode všetko chýba.
Pri starších počítačoch treba monitor nastaviť,lebo po napojení nenaskočí obraz automaticky.
Pre náročných by som to neodporučila,ale pre nenáročných asi áno.

Acer K 520

zhrnutie

Overený zákazník www.lacnenotebooky.eu Overený zákazník

Pridané: 12. januára 2014

Zakúpený v www.lacnenotebooky.eu

• Jednoznacne vyborny projektor na domace kino, ak clovek potrebuje short-beam - extremna uhlopriecka z kratkej vzdialenosti (mam z 2 m a na celu stenu :) )
  • Prijemny obraz FULLHD
  • Dobre dialkove ovladanie
  • Trosilinku hlucnejsi (oproti realnym domacim projektorom za dvojnasobok ceny)
  • Jemne farebne artefakty sposobene DLP technologiou, ale omnoho nizsie ako v starsich generaciach (som LCD zastanca, ale nenasiel som short beam)

Ak hladate projektor do mensej miestnosti a chcete mat obraz na celu stenu, alebo potrebujete projektor umiestnit "dopredu" a moct hrat napr. hry z blizkosti, potom je to fakt dobry projektor.
Ak vsak hladate vyslovene projektor na domace kino, mozete zaplatit 2-3 nasobok a nepotrebujete short-beam, tak chodte asi radsej do LCD.

Ale pre mna idealny.

BenQ GP10

BenQ GP10

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 30. decembra 2013

(naposledy upravené 30. decembra 2013)

Zakúpený v HEJ.sk

Zakúpený v oconline.sk

• veľkosť (malé rozmery),
  • nízka hmotnosť
  • prenosný
  • množstvo funkcií - možnozť premietania z rôznych zariadení
  • výborný obraz
  • nižšia kapacita batérie

primeraný pomer ceny k funkciám a možnostiam výrobku

Epson EB-1776W

NEC M230X

Overený zákazník K24.sk Overený zákazník

Pridané: 19. decembra 2013

Zakúpený v K24.sk

• Krásny obraz, prirodzené farby, veľký obraz vďaka 1,7x zoomu.Jednoduchá obsluha, menu v češtine.
  • Možno chvíľami hlasnejší ventilátor, ale pri zapnutom zvuku nevadí.

Vyberal som tento projektor pre technologiu 3LCD, dobre rozlíšenie, zoom, HDMI a ostatne možnosti pripojenia.
Širokouhlý obraz cez celú stenu obývačky má svoje čaro.

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]