Najnovšie recenzie zo sekcie Projekčná technika

BenQ MS506

pomerne kvalitný

Overený zákazník INGRAM Overený zákazník

Pridané: 20. marca 2016

Zakúpený v INGRAM

TOP prevedenie, elegantny dizajn a 2x dialkove, tichy motor.

Lenovo Pocket P0510 (ZG38C00826)

Lenovo Pocket P0510 (ZG38C00826)

Pridané: 6. februára 2016

(naposledy upravené 12. februára 2016)

• Prenosný
  • Malý
  • WIFI
  • Obraz
  • Životnosť lampy 20 000 hodín
  • Otrasný zvuk ako s plechovky

Prenosný malý projektor,pekný obraz,dobrá cena,wifi,prehrá skoro všetky formáty videa,slot na mikro sd,trochu krátká výdrž batérie ale to nevadí, keď sa napojí na ext.nabíjačku. Oceňujem životnosť lampy 20 000 hodín. Na seriály to stačí,na dlhšie filmy by som investoval do lepšieho projektoru (mne vydrží na 3 diely NCIS po cca 45 minút). Má slabý zvuk,takmer nepoužiteľný,nutnosť dokúpiť reprák,ja som to vyriešil JBL go. Zakúpené na alze

Acer C120

Acer C120

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 2. februára 2016

Zakúpený v OKAY.sk

• malé rozmery
  • adaptér je napojený na projektor pomocou sinch konektora
  • ktorý pavdepodobne nemal spoľahlivý kontakt.

Na domáca použitie bude vhodný

Acer C205

• Výdrž lampy 20 000 hodín
  • Zvuk
  • Obraz
  • Slabá batéria na nabitie nevydržalo ani jeden celý seriál ktorý mal 50 minút
  • MHL nefunguje na niektorcýh mobiloch
  • Neprehrá s USB nič,USB je len na okrasu
  • Pri napájaní s adaptéru počuť ako vrčí a je to nepríjemné
  • Nemá krytku čočky,je zapadnutá v prístroji ani neni zasklenenná

Jasný a ostrý obraz je doplnený pôsobivým zvukom z dvoch výkonných 2W reproduktorov. Používatelia tak získajú profesionálne kino, ktoré sa im zmesti do dlane. Je to zavádzanie výrobku,obraz je zlý,zvuk ešte horší,ako som ho dostal tak aj vrátil. Skôr by som odporučil Asus s1 v tejto cenovej kategórií.
NEKUPOVAŤ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• väčší rozmer

?

Pridané: 18. decembra 2015

• Nekupovat.

Projektor sa vratil z reklamacnej opravy.Podla servisneho technika VSP DATA opraveny.Po vyskusani ta ista zavada.Samovolne vypinanie ,signalizacia LAMPA error, zamrznutie a rozklad obrazu.Projektor nezvlada funkciu prevzorkovanie obrazu, FRAME INTERPOLATION co je vyrobna chyba.V pondelok reklamacia čislo 2.

Optoma 200 x 113cm DS-9092PWC

Optoma 200 x 113cm DS-9092PWC

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 16. decembra 2015

Zakúpený v Alza.sk

• parametre
  • hlučnosť

pomer toho čo ponúka tento projektor v tejto cene je v poriadku
som spokojný s obrazom,aj keď po čase som zistil, čo je to dúhový efekt
aj tolen preto,že to tu niekto spomenul v recenzii inak nikto si to doteraz doma nevšimol
skvelý zažitok oproti TV

Klarstein LCDP-HD-Q-2000-W

Klarstein LCDP-HD-Q-2000-W

Overený zákazník Electronic Star Overený zákazník

Pridané: 9. decembra 2015

Zakúpený v Electronic Star

• nemá chybu

maximálna spokojnosť po roku prevádzky ako TV a

Pridané: 27. novembra 2015

• dobry kontrast + svietivost
  • Reklamacia po par dnoch pouzivania.Vypina sa po 10 minutach.Som zvedavy v akom stave pride z reklamacie.Servis az pri PRAHE.Niekde Japonci urobili chybu pri vyrobe.Hlucny v normal rezime(ventilator)

Rozhodoval som sa medzi DLP a 3LCD. Mal som zobrat Optomu 26HD.

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 10. novembra 2015

Zakúpený v HEJ.sk

• Vyzera byt kvalitne
  • Tichy chod
  • Konzistentny obraz
  • Pomale vysuvanie (pre mna idealna rychlost, dodava sledovaniu filmov potrebnu vaznost)
  • Nepresne rozmery v nakrese (amici asi nevedia prepocitat palce na cm)
  • Trosku skrutene okraje - snad sa vyrovnaju. Nadsencom zaoblenych TV naopak vyvolaju radost.
  • Spociatku zapach plastu, ktory vsak vyprchne - ale to je detail
  • Pomale vysuvanie - tym, co sa stale ponahlaju, to moze prist zdlhave (vysunutie trva 41 sekund)

Na elektricke platno velmi dobra cena, vyzera velmi dobre, kvalitne. Hardcore filmari si kupia predpäte platno, ktore vsak stoja od 700 hore. Na "takové to domácí koukání" (domace kino, sledovanie sportovych prenosov v podnikoch, a pod.) je Spectrum velmi dobra volba.

BenQ W1070

BenQ W1070

Pridané: 28. októbra 2015

• Projektor prišiel hneď druhý deň po objednaní.
  • V popise je napísané, že "K projektoru dostanete zadarmo premietacie plátno NOBO 80” 16:9:" Projektor prišiel bez plátna a na urgenciu nám v Hej.sk povedali, že oni plátno nesľubujú, že to sľubuje Heuréka. Takže sme si objednali drahý projektor s plátnom a máme iba projektor. Cítime sa oklamaní.

Nedostali sme to, čo bolo v popise produktu za tú cenu.

Acer H5380BD

Acer H5380BD

Pridané: 23. októbra 2015

• Super obraz nema chybu. Krasne farby a aj svietivost je super. Za tu sumu sa oplati
  • Slaby interny reproduktor.

Vsetko super. Budeme cakat kolko vydrzi lampa.

Epson EH-TW6100

Epson EH-TW6100

juraj juraj

Pridané: 27. júla 2015

• krásny obraz, na filmy naozaj dobrý
  • žiadny "rainbow" efekt či blikanie (to sú tie dúhy čo vidieť na lacnejších projektoroch)
  • v ECO režime relatívne tichý
  • veľmi veľký "input lag", oneskorenie medzi prijatým signálom a jeho vykreslením, tým pádom nevhodný na akékoľvek hry
  • podanie čiernej je trochu slabšie, možno keby má človek celú izbu čiernu aby sa minimalizovali zdroje svetla
  • 3D je hrozné, synchronizácia okuliarov je občas mimo
  • neumožnuje posun obrazu, musí sa teda umiestniť do polohy aby presne sedel obraz na plátne, žiadna korekcia cez diaľkový ovládač
  • v 3D režíme dosť hlučný

Síce som sa na ňom neplánoval hrať hry, no kôli výrazne veľkému "lagu" (oneskoreniu) to ani nieje možné. Už len práca s myšou pri spúšťaní filmu mi príde náročná. Pri filmoch to ale vôbec nevadí.

Čo sa týka 3D, som nadmieru sklamaný všetkým čím sa len dá. Mám pasívny 3D televízor a tam je zážitok omnoho lepľší ako tu. Navyše softvérová podpora pre púťanie filmov v 3D z PC je vo všeobecnosti na veľmi zlej úrovní (to samozrejme nieje chybou projektora). Na titulky rovno zabudnite, tie treba skonvertovať a ani potom výsledok nieje dobrý. Už nikdy viac drahé aktíve okuliare čo treba nabíjať.

Celkovo som ale s projektorom spokoný, FullHD obraz je krásny. Kupoval som na pozeranie filmov a občas seriálov a túto úlohu spĺňa výborne.

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Pridané: 17. júla 2015

Zakúpený v Andrea Shop

• nízka cena

cena úmerná kvalite na domáce používanie vyhovuje

Acer X111

Acer X111

Pridané: 1. apríla 2015

• bezproblemovo fungoval iba 4 mesiace
  • vsetko

v zarucnej dobe 4 x v servise.
2 mesiace po vyprsani zarucnej doby praskla lampa s 3000 hodinami.
NEODPORUCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Optoma HD131Xe

Optoma HD131Xe

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 30. marca 2015

Zakúpený v Alza.sk

• sledovanie aj pri dennom svetle
  • parametre
  • hlucnost
  • duhovy efekt

za tuto cenu je to skvela vec pre tych ktori oblubuju vacsie uhlopriecky,najlepsia je montaz na strope,ja som k tomu dostal aj platno,no domace kino s 3D na jednicku s jemnym duhovym efektom ktoreho si ani nevsimnete,trosku to huci pri tichych scenach ale to vsetky v tejto kategorii

BenQ MX666

BenQ MX666

Overený zákazník levneELEKTRO.cz Overený zákazník

Pridané: 26. marca 2015

Zakúpený v levneELEKTRO.cz

• Výborná svietivosť a kontrast. Bezdrôtová komunikácia s notebookom. Malé rozmery pri veľkom výkone.

Vysoko odporúčam.

Overený zákazník eleo.sk Overený zákazník

Pridané: 19. marca 2015

Zakúpený v eleo.sk

• Full HD rozlíšenie
  • deklarovaná životnosť lampy - uvidíme
  • len digitálne konektory
  • pripojovacie miesta na boku prístroja
  • krátky nábeh a krátky čas dochladzovania lampy po vypnutí
  • perfektný obraz na filmy a koncerty (čierna farba, ostrosť) - samozrejme pri dostatočnom zatemnení miestnosti
  • divné a nelogické umiestnenie úchytov pre stropný držiak na spodku projektora
  • prečo k bielemu projektoru sa nedodáva napájací kábel 230V bielej farby ale čierny?
  • výrobca nedodáva v cene projektora krytku šošovky-treba dokúpiť

Skúsenosti po cca 3 dňovom používaní sú pozitívne - popísané negatíva nie sú podstatné. Je to projektor určený na sledovanie filmov a koncertov po zotmení, nie na prezentácie cez deň. Filmový zážitok sa nedá vôbec porovnať s telkou za porovnateľnú cenu (veľkosť obrazu, prirodzené farby a t,ď.).

Zobrazujem 441 - 460 zo 500 recenzií 1...21 22 [ 23 ] 24 25